راهنمای خرید

خرید بهترین موزن بینی و ابرو ارزان

دستگاه از بین برنده موی گوش و بینی | خرید بهترین دستگاه اصلاح موی بینی و ابرو

موهای بینی و گوش برای جلوگیری از ورود گرد و خاک و آلودگی به بینی و گوش اهمیت زیادی دارند. با این حال، گاهی وجود این موها برای برخی افراد آزار دهنده می‌شود. گوش و بینی جزو نقاط حساس بدن انسان هستند که به دلیل داشتن پوست ظریف و نازک، امکان اصلاح آن‌ها با هر وسیله‌ای نیست. به همین منظور ماشین‌های اصلاح بینی و گوش با قابلیت‌های ویژه طراحی شده‌اند تا این کار را برای افراد آسان کنند.

بهترین موزن‌های گوش، بینی و ابرو، موزن‌هایی هستند که قابلیت استفاده برای زدودن موهای گوش و بینی و کوتاه کردن موهای ابرو را داشته باشند.

خرید بهترین موزن گوش، بینی و ابرو

خرید بهترین موزن‌های گوش و بینی و نحوه استفاده از آن‌ها دغدغه بیشتر افرادی است که از بلند و زیاد بودن موهای بینی و گوش خود رنج می‌برند. در این مقاله شما را با نکات خرید بهترین موزن‌های گوش‌‌‌، بینی و ابرو و قابلیت‌های هر کدام آشنا می‌کنیم.

رشد موهای زائد در تمام قسمت های بدن آزار دهنده است. به خصوص اگر موها در قسمتی از بدن که بیشتر در معرض دید باشند مانند گوش و بینی رشد کنند. روش های مختلفی برای خلاص شدن از شر موهای زائد بدن وجود دارد. مطمئناً همه شما عزیزان انواع روش‌ها را برای از بین بردن این موها امتحان کرده اید اما نتیجه ای ندارد.

خیلی‌ها با استفاده از وکس کردن، موها را از ریشه می‌کنند که کاری بسیار دردناک است. خیلی دیگر با استفاده از دستگاه‌ لیزر مو که شاید یک سال یا بیشتر از حجم آن کم می‌کنند. اما یک راه سریع و بدون درد و کم هزینه برای کوتاه کردن آنها است که در انجام این کار می‌توان از موزن مخصوص بینی و گوش استفاده کرد.

راهنمای خرید بهترین موزن گوش و بینی و ابرو

اگر سرعت رشد مو زیاد است و همیشه فرصت رفتن به آرایشگاه را ندارید، بهتر است موزن گوش و بینی کوچک و سبک در خانه داشته باشید. شما می توانید وزن مناسب از معتبرترین تولیدکنندگان لوازم برقی دنیا تا مارک های معمولی را با قیمت مناسب تری در بازار پیدا کنید.

همچنین داشتن ظاهری آراسته و جذاب برای بسیاری از آقایان مهم است. داشتن این ظاهر آراسته مستلزم تراشیدن ریش، موی بینی و گوش است. برای انجام این کار، توصیه می شود دستگاهی به نام موزن گوش و بینی خریداری کنید،

همانطور که گفته شد، به دلیل حساسیت زیاد این اندام ها در بدن، خرید دستگاهی که موهای این قسمت ها را از بین ببرد دشوار است. اما نگران نباش ما به شما کمک می کند تا با خیالی آسوده این وسیله کارآمد را خریداری کنید بنابراین ادامه مطلب باما همراه باشید

موزن بینی و گوش چیست؟

موزن های گوشی و بینی در واقع دستگاه هایی هستند که از برق برای اصلاح موهای زائد گوش و بینی استفاده می کنند. این دستگاه ها در حال حاضر مورد توجه بسیاری از آقایان قرار دارد، اگرچه استفاده از آنها بیشتر در مردان وجود دارد. و خانم ها نیز میتوانند از این دستگاه استفاده کنند

چرا باید موزن بینی و گوش بخریم؟

اگر این موهای گوش و بینی بیش از حد، ضخیم و بلند باشند، ظاهری نامرتب به شما می دهند و از عزت نفس شما کاسته می شود. اگر این موها را کوتاه یا مرتب نکنید، به مرور زمان از سوراخ های بینی خارج می شوند و به هیچ وجه خوشایند نیستند. بنابراین تنها راهی که برای شما باقی مانده این است که آنها را کوتاه کنید.

خرید بهترین سشوار

در داخل بینی ویروس ها و باکتری های مختلفی فعال هستند که با کندن موهای بینی از ریشه می توانند به غشای مخاطی و خون وارد شده و باعث ایجاد عفونت های موضعی شوند. برخی از افراد سعی می کنند موهای گوش و بینی را بدون هیچ گونه وسیله و مراقبت کوتاه کنند و این امر منجر به آسیب رساندن به پوست می شود.

با استفاده از دستگاه موزن می توانید موهای بسیار بلندی در گوش و بینی خود را بدون اینکه به خود آسیب بزنید کوتاه کنید.

استفاده از دستگاه موزن دردناک نیست، گرمای آن سوزنده نیست و آلرژی ایجاد نمی کند.
آسیب نزدن به پوستی، عدم ایجاد خارش و التهاب، استفاده آسان از دیگر مزایای دستگاه موزن است. البته این دستگاه باعث ریشه کنی مو نمی شود.

از همه مهمتر ، شما با تراشیدن موهای اضافی و گوش ها و بینی بلند چهره و ظاهر زیبایی خواهید داشت و عزت نفس شما افزایش می یابد.

زیرا لیزر موهای زائد گوش و بینی به هیچ وجه توصیه نمی شود. از آنجا که می تواند باعث جوش ، عفونت ، تورم و رشد موهای زیرپوستی شود ، بهتر است به جای لیزر یکبار برای همیشه هزینه کنید و موزن بینی و گوش بخرید.

مزیت دستگاه موزن گوش و بینی چیست؟

از مزیت های این دستگاه می توان به عدم درد اشاره کرد، در مقابل روش های دیگر برای از بین بردن موهای بینی و گوش مانند وکس که درد بسیار داشت و موجب رویش بیشتر موها می شد، دستگاه موزن گوش و بینی با تیغه های ریز و بی خطرش به راحتی موهای نواحی کوچک مانند بینی و گوش را اصلاح می کند.

نکات مهم پیش از خرید دستگاه موزن گوش و بینی

 1. به تعداد سری های دستگاه دقت کنید. برخی از دستگاه چند سری مختلف مانند سری برای اصلاح ریش یا سری برای اصلاح ابرو هم دارند، پس اگر این سری ها برای شما اهمیت دارند باید دقت کنید که دستگاه موزن و گوش و بینی مد نظرتان این قابلیت را داشته باشد.
 2. برای اینکه از سری های مختلف یا امکانات مختلف دستگاه موزن بینی استفاده کنید، لازم است که قسمت هایی از دستگاه را جدا کنید، در برخی مدل ها این جدا کردن سخت انجام می شود، بهتر است این موضوع را بررسی کنید.
 3. دستگاه های موزن گوش و بینی معمولا در نوع باتری قلمی و شارژی ارایه می شوند، اگر مانند دستگاه ریش تراش خیلی از دستگاه استفاده نمی کنید، بهتر است آن نوعی که باتری قلمی می خورند را خریداری کنید، در مدل های شارژی اگر از دستگاه کم استفاده کنید عمر باتری به مرور کم می شود.
 4. دقت داشته باشید که برخی از این دستگاه های موزن بینی و گوش، موها را از ریشه جدا می کنند و مانند دستگاه اپیلاتور عمل می کنند، بهتر است نوعی را خریداری کنید که مانند ریش تراش موها را کوتاه می کنند نه اینکه از ریشه جدا می کنند.

خرید بهترین ریش تراش

فاکتور های مهم که برای خرید موزن بینی و گوش باید بدانید:

 • سری‌ های دستگاه: هنگام خرید موزن بینی به تعداد سری موزن دقت کنید بعضی از دستگاه ها دارای یک سری چرخش هستند که فقط موهای گوش و بینی را می تراشند، در حالی که برخی از آنها همچنین دارای یک سری ابرو اصلاح و یک خط ریش هستند ، شما می توانید مطابق با نیاز خود خرید کنید. همچنین توجه داشته باشید که سری و ابزارهای دستگاه می توانند به راحتی متصل، جدا و جایگزین شوند.
 • باتری دستگاه‌های موزن: به باتری دستگاه توجه کنید برخی از موزن ‌ها با باتری قابل شارژ و برخی دیگر با باتری قلمی کار می کنند. اگر از دستگاه کمتر استفاده می کنید، باتری قلمی AAA گزینه مناسبی است، اگر قصد دارید از موزن در هر مکان و موقعیتی استفاده کنید و توانایی شارژ مجدد را داشته باشد، خرید نوع قابل شارژ توصیه می شود.
 • چراغ دستگاه موزن: سعی کنید دستگاهی بخرید که دارای یک چراغی بر روی آن باشد، زیرا وجود این لامپ به شما کمک می کند تا موهای خود را با دقت بیشتری در بینی و گوش کوتاه کنید.
 • منبع تغذیه: دستگاه‌های موزن‌ بینی و گوش، با باتری قلمی یا باتری شارژی کار می‌کنند. اغلب دستگاه‌های موجود در بازار با باتری قلمی کار می‌کنند. نکته مهم: اگر قصد دارید برای مدت طولانی از دستگاه موزن بینی استفاده نکنید، حتماً باتری آن را خارج نمایید تا آسیبی به دستگاه شما وارد نشود.
 • سهولت در استفاده: به راحتی استفاده از موزن و لیز نخوردن از دست دقت کنید از آنجا که گوش ها و بینی نواحی حساس بدن هستند ، اگر هنگام تراشیدن دستگاه از دست شما خارج شوند ، ممکن است باعث ایجاد خراش و خونریزی شود.
 • قابلیت ضدآب: نکته مهمی که باید در هنگام خرید دستگاه اصلاح بینی در نظر گرفته شود، این است که آیا دستگاه انتخابی شما ضد آب است یا خیر؟ اگر دستگاه موزن با موی نسبتا بلندی درگیر باشد، تمیز کردن آن ممکن است کمی مشکل باشد. برخی از موزن‌های بینی موجود در بازار، ضد آب هستند و پس از اصلاح می‌توان آن را کاملا زیر آب برد تا شسته شود. اما اگر ماشین اصلاح شما ضد آب نباشد، برای تمیز کردن کامل آن باید سر و تیغه باید جدا شود. البته برای تمیز کردن سطحی دستگاه، برس‌های تمیز کننده‌ای وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند.
 • اندازه و طراحی موزن بینی: حمل دستگاه‌هایی که اندازه کوچک و جمع و جوری دارند، بسیار راحت‌تر از نمونه های بزرگ و حجیم است. زیرا به راحتی می‌توانید در مواقع لزوم آن را در کیف خود قرار دهید و با خود حمل کنید. همچنین دستگاه‌های ​​​موزن بینی و گوش در اشکال و اندازه‌های مختلفی طراحی شده‌اند. استفاده از دستگاه‌‌هایی که طراحی بدنه گرد و خوش‌دستی دارند، آسان تر و بهتر از طراحی مربعی شکل باشد.
 • قیمت: سعی کنید دستگاهی با کیفیت و استاندارد بخرید، به یاد داشته باشید که قیمت ارزان همیشه دلیل خرید خوب نیست، عمر کوتاه و بی کیفیت بودن از عواقب یک دستگاه ارزان قیمت است.

بهترین مارک موزن بینی و گوش کدام است؟

برای تهیه محصولات آرایشی بهداشتی سعی کنید محصول را از میان مارک های معتبر و مطرح در بازار خرید کنید برای اما شما باید بهترین تولیدکنندگان موزن را بشناسید که عبارت اند از: کیمی (kemei)، مک استایلر (M.A.C Styler)، فیلیپس (Philips)، پرومکس (Promax)، پاناسونیک (Panasonic)، رمینگتون (Remington) هستند که از بهترین برندهای موزن گوش هستند.

ضرورت استفاده از موزن گوش و بینی

 • با همه‌ی امتیازاتی که موهای گوش و بینی دارند، اگر بیش از اندازه بلند باشند، نه تنها برای خود فرد بلکه برای اطرافیان هم منظره خوشایندی ندارند.
 • شما هرگز از دیدن کسی که در حال کندن موهای بینی یا گوش خود است، حس و حال خوبی پیدا نمی‌کنید، قطعا برایتان ناخوشایند و شاید هم چندش آور است.
 • در داخل بینی، ویروس‌ها و باکتری‌های مختلفی فعالیت دارندکه ممکن است با کندن موهای بینی، وارد مخاط و جریان خون شده و عفونت‌های موضعی به وجود آورند.
 • برخی بدون وسیله و دقت، اقدام به زدن و کندن موهای گوش و بینی می‌کنند که ممکن است منجر به صدمه دیدن و زخمی شدن پوست شود.
 • با دستگاه موزن، شما قادرید بدون اینکه صدمه و آسیبی به خودتان برسانید، موهای اضافی و بلند گوش و بینی را اصلاح نمایید.
 • استفاده از دستگاه موزن درد ندارد، حرارتش سوزنده نیست، حساسیت هم ایجاد نمی‌کند.
 • نداشتن آسیب، عدم ایجاد خارش و التهاب، حمل آسان و استفاده راحت از دیگر مزایای دستگاه موزن است. البته این دستگاه مو را هم از ریشه نمی‌‌کند.
 • مهم‌تر از همه این است که شما با اصلاح موهای اضافی و بلند گوش و بینی، چهره و ظاهری آراسته پیدا می‌کنید و اعتماد به نفس‌تان هم بالا می‌رود.
 • لیزر موهای گوش و بینی توصیه نمی‌شود، دستکاری موهای ناحیه بینی ممکن است، جوش‌های چرکی، عفونت، تورم و رشد موی زیر پوستی به دنبال داشته باشد، پس هرگز موهای این نواحی را نکنید، بلکه با موزن آنها را کوتاه و اصلاح نمایید.

استفاده و نگهداری از دستگاه موزن ابرو و بینی

 1. موزن وسیله‌ای شخصی است: این دستگاه شخصی و اختصاصی است، در گوش و بینی هر فرد میکروبی موسم به فلور طبیعی وجود دارد که بدن به آن عادت دارد، تماس بدن دیگران با این میکروب اختصاصی، ممکن است باعث واکنش و بیماری شود، بهتر است فقط یک نفر از این دستگاه استفاده نماید.
 2. زمان استفاده از موزن: هنگام سرماخوردگی و آنفلوانزا، ترشحات گوش و بینی عفونی و دارای ویروس است، برای اینکه دستگاه آلوده نشود یا گوش و بینی تحریک نگردند، بهتر است در این دوره از دستگاه استفاده نکنید.
 3. شست‌و‌شوی دستگاه: اجزای دستگاه موزن را در پایان هر بار استفاده با آب و صابون مایع به خوبی بشویید یا آن را با الکل تمیز نمایید.

سوالات متداول در رابطه با خرید موزن بینی و ابرو

آیا اصلاح موهای بینی و گوش دردناک است؟

خیر، هنگام اصلاح موهای بینی و گوش توسط دستگاه‌های موزن، هیچ‌گونه دردی احساس نخواهید کرد. همچنین امنیت اصلاح با این دستگاه بیشتر از روش سنتی آن است.

قیمت موزن بینی و گوش چقدر است؟

قیمت موزن‌های گوش، بینی و ابرو بین ۵۰ هزار تومان الی ۲ میلیون تومان می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم جهت خرید این دستگاه به سراغ برندهای متفرقه و کم کیفیت نروید. همچنین شما می‌توانید با مبلغی در حدود ۵۰۰ الی ۸۰۰ هزار تومان، یک محصول خوب و یا کیفیت خریداری نمایید.

چگونه بهترین موزن بینی و گوش را انتخاب کنیم؟

توجه به نکاتی نظیر برند دستگاه، جنس تیغه، تکنولوژی اصلاح، منبع تغذیه، ضد آب بودن (قابلیت استفاده زیر دوش و قابلیت شستشو) و ویژگی‌های اضافی آن، می‌تواند در انتخاب بهترین موزن بینی و گوش به شما کمک کند.

موهای بینی را بهتر است بکنیم یا اصلاح کنیم؟

در برخی مواقع کندن موهای بینی می‌تواند منجر به عفونت گردد. از این رو مرتب کردن آن گزینه بهتری نسبت به کندن آن می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا